KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13252204
nr 1325 2204
Oidentifierad konstnär. Signerad, Par. Olja på duk, 58x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:29:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)